Zobacz atrakcje w okolicy:
Park Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluKolej wąskotorowa w gminie Rewal (Trzęsacz-Rewal-Śliwin-Niechorze-Pogorzelica)Platforma widokowa - taras widokowy w RewaluPlac Wielorybów w RewaluPlaża w RewaluBajkowa Chata w RewaluRewalLove Museum w RewaluPark Wieloryba w RewaluAleja Róż i Zakochanych w RewaluApartament Rodzinny Z Dużym Tarasem - Pogorzelica
Rezerwuj on-line nocleg w apartamencie
Apartament Rodzinny Z Dużym Tarasem
2 Słoneczna 72-350 Pogorzelica Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.2/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.2/10
Apartament z tarasem. Featuring a private entrance, this apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment features a washing machine, soundproof walls, a flat-screen TV and a terrace. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Obiekt Apartament Rodzinny Z Dużym Tarasem położony jest przy plaży w miejscowości Pogorzelica i zapewnia taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 44 km. Obiekt zapewnia prywatną plażę oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 600 m znajduje się Plaża Pogorzelica.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Apartament Rodzinny Z Dużym Tarasem oferuje park wodny i plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 45 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 45 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Od 8 kwietnia 2022 r. do 8 kwietnia 2023 r. w pobliżu obiektu prowadzone będą prace budowlane. Do niektórych pokoi może dobiegać hałas.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Monitoring wokół obiektu
Kort tenisowypoza obiektem
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Piesze wycieczki
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Taras
Dostęp do Internetu
Parking
Bezpłatne Wi-Fi
Pokoje dla niepalących
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Pokoje rodzinne
Winda
Piesze wycieczkipoza obiektem
Wędkowaniepoza obiektem
Meble ogrodowe
Parking na miejscu
Bezpłatny parking
Całkowity zakaz palenia
Kręgielniapoza obiektem
Ogrzewanie
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Lokalizacja przy samej plaży
Kajakarstwopoza obiektem
Wi-Fi
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Plac zabaw dla dzieci
Park wodnypoza obiektem
Prywatna plaża
Jazda konnapoza obiektem
Plaża
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Prywatny parking
