Apartament w Niechorzu przy latarni z garażem - Niechorze
Rezerwuj on-line nocleg w apartamencie
Apartament w Niechorzu przy latarni z garażem
ul.Klifowa 46 B.3.6 72-350 Niechorze Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.7/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.7/10
Monitoring wokół obiektu
Parasole przeciwsłoneczne
Bezpłatne Wi-Fi
Klimatyzacja
Możliwe wystawienie faktury
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Taras
Wi-Fi
Parking
Plaża
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Meble ogrodowe
Całkowity zakaz palenia
Ogrzewanie
Parking na miejscu
Usługa parkingowego
Monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
Pokoje dla niepalących
Dostęp za pomocą kluczy
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Dostęp do Internetu
Zwierzęta domowe są akceptowane
Bezpłatny parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Parking w garażu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Czujnik dymu
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Gry planszowe / puzzle
System alarmowy
Prywatny parking
Obiekt Apartament w Niechorzu przy latarni z garażem położony jest w miejscowości Niechorze i oferuje klimatyzację, balkon oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 47 km, Molo w Kołobrzegu – 48 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 800 m znajduje się Plaża w Niechorzu.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Latarnia morska w Kołobrzegu – 48 km, Ratusz – 48 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament typu studio. This air-conditioned apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchenette, which comes with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony with a quiet street view, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 2 beds. Powierzchnia pokoju ok.: 32 mkw.
